OpenChurch Theme (3.0.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་

en: Go to first page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པམ་ནང་འགྱོ།

en: Go to last page
dz: མཇུག་གི་ཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།
