OpenChurch Theme (3.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leit

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Footer
is: Fótur

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Details
is: Nánar

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Tabs
is: Flipar

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Last page
is: Síðasta síða

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
