OpenChurch Theme (3.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
