OpenChurch Theme (3.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು
