OpenChurch Theme (3.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Search
ku: گەڕان

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
