OpenChurch Theme (3.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Search
lt: Paieška

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu
