OpenChurch Theme (3.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Footer
lv: Kājene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Content Above
lv: Saturs Virs

en: Content Below
lv: Saturs Zemāk

en: Next Steps
lv: Nākamie Soļi

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: <em>You haven’t created any frontpage content yet.</em>
lv: <em>Jūs vēl neesat izveidojuši sākuma lapas saturu.</em>

en: Hero (full width)
lv: Varonis (pilnā platumā)
