OpenChurch Theme (3.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх
