OpenChurch Theme (3.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Details
th: รายละเอียด

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Primary menu
th: เมนูหลัก

en: First page
th: หน้าแรก
