OpenChurch Theme (3.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Details
az: Detallar

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Content Above
az: Əvvəlki Kontent

en: Content Below
az: Sonrakı kontent

en: Next Steps
az: Növbəti addımlar

en: Pagination
az: Səhifələmə
