OpenChurch Theme (3.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Footer
ca: Peu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Details
ca: Detalls

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Content Above
ca: Abans del contingut

en: Content Below
ca: A continuació del contingut

en: Next Steps
ca: Següents passos

en: Pagination
ca: Paginació

en: Get Started
ca: Comença

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Drupal is an open source platform for building amazing digital experiences. It’s made, used, taught, documented, and marketed by the <a href="@drupal_community">Drupal community</a>. Our community is made up of people from around the world with a shared set of <a href="@drupal_values">values</a>, collaborating together in a respectful manner. As we like to say:
ca: El Drupal és una plataforma de codi obert per a construir experiències digitals increïbles. Està fet, utilitzat, ensenyat, documentat i comercialitzat per la <a href="@drupal_community">comunitat del Drupal</a>. La nostra comunitat està formada per persones d'arreu del món amb un conjunt de <a href="@drupal_values">valors</a> compartits, que col·laboren juntes de manera respectuosa. Com ens agrada dir:

en: Come for the code, stay for the community.
ca: Vine pel codi, queda't per la comunitat.

en: There are a few ways to get started with Drupal:
ca: Hi ha algunes maneres de començar amb el Drupal:

en: Hero (full width)
ca: Destacat (amplada completa)

en: Congratulations and welcome to the Drupal community.
ca: Felicitats i benvingut/da a la comunitat del Drupal
