OpenChurch Theme (3.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Custom
fi: Oma

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu
