OpenChurch Theme (3.0.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: Footer
ps: پښۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Details
ps: سپړنې

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
