OpenChurch Theme (3.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Search
tr: Ara

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Custom
tr: Özel

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Link color
tr: Bağlantı rengi

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Content Above
tr: Yukarıdaki İçerik

en: Content Below
tr: Aşağıdaki İçerik

en: Next Steps
tr: Sonraki Adımlar

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Get Started
tr: Başlayın

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Last page
tr: Son sayfa

en: Primary menu
tr: Birincil menü

en: First page
tr: İlk sayfa
