OpenChurch Theme (3.0.0-alpha4) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Custom
am: ብጁ

en: Link color
am: የአገናኝ ቀለም

en: Tabs
am: ትሮች

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
