OpenChurch Theme (3.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Footer
ar: التذييل

en: Custom
ar: مخصص

en: Details
ar: التفاصيل

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Highlighted
ar: مبرز
