OpenChurch Theme (3.0.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Custom
eo: Propra

en: Details
eo: Detaloj

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo
