OpenChurch Theme (3.0.0-alpha4) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Search
et: Otsing

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Footer
et: Jalus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Details
et: Üksikasjad

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last page
et: Viimane leht

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: First page
et: Esimene leht
