OpenChurch Theme (3.0.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն
