OpenChurch Theme (3.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Footer
km: បាតកថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
