OpenChurch Theme (3.0.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Details
oc: Detalhs

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Tabs
oc: Onglets

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
