OpenChurch Theme (3.0.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Footer
sl: Noga

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
