OpenChurch Theme (3.0.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Search
sq: Kërko

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Details
sq: Hollësi

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
