OpenChurch Theme (3.0.0-alpha5) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Details
ast: Detalles

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Link color
ast: Color del enllaz
