OpenChurch Theme (3.0.0-alpha5) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Details
be: Падрабязна

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Highlighted
be: Выдзелены
