OpenChurch Theme (3.0.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Search
bg: Търси

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Footer
bg: Под черта

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Details
bg: Детайли

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
