OpenChurch Theme (3.0.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Search
cy: Chwilio

en: Go to previous page
cy: Ewch i'r dudalen flaenorol

en: Go to next page
cy: Ewch i'r dudalen nesaf

en: Footer
cy: Troedyn

en: Custom
cy: Addasu

en: Details
cy: Manylion

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: Link color
cy: Lliw cyswllt

en: Go to first page
cy: Ewch i'r dudalen gyntaf

en: Go to last page
cy: Ewch i'r dudalen olaf
