OpenChurch Theme (3.0.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Search
ka: ძიება

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Details
ka: დეტალები

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Link color
ka: ბმულის ფერი

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
