OpenChurch Theme (3.0.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Footer
nn: Botntekst

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Details
nn: Detaljar

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Read More
nn: Les meir

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Highlighted
nn: Utheva
