OpenChurch Theme (3.0.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Search
fa: جستجو

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Footer
fa: پاورقی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Details
fa: جزئیات

en: Add new comment
fa: افزودن نظر جدید

en: Link color
fa: رنگ واصلی

en: Tabs
fa: زبانه ها

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Pagination
fa: صفحه بندی

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Last page
fa: صفحۀ آخر
