OpenChurch Theme (3.0.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: Go to previous page
ta: முந்தைய பக்கத்திற்கு செல்

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கத்திற்கு செல்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Details
ta: விபரங்கள்

en: Link color
ta: இணைப்பு நிறம்

en: Go to first page
ta: தொடக்கப் பக்கத்திற்கு செல்க

en: Go to last page
ta: இறுதிப் பக்கத்திற்கு செல்க
