OpenChurch Theme (3.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Content
te: సారము

en: Search
te: వెతుకు

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Details
te: వివరాలు

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Link color
te: లంకె రంగు

en: Go to first page
te: మొదటి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to last page
te: చివరి పేజీకి వెళ్ళండి
