OpenChurch Theme (8.x-2.0-rc1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Link color
bs: Boja linka

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Header top
bs: Vrh zaglavlja

en: Header bottom
bs: Dno zaglavlja
