OpenChurch Theme (8.x-2.0-rc1) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Help
ku: یارمەتی

en: Menu item
ku: بڕگەی پێڕست

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Header top
ku: لووتکەی سەرپەڕە

en: Header bottom
ku: ژێرەوەی سەرپەڕە

en: Slate
ku: بەردەڕەش

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم

en: Main background
ku: پاشبنەمای سەرەکی

en: Sidebar background
ku: پاشبنەمای لاپارچە

en: Plum
ku: هەڵووژە

en: Title and slogan
ku: ناونیشان و دروشم

en: Firehouse
ku: بنکەی ئاگرکوژێنەوە

en: Ice
ku: بەفر
