OpenChurch Theme (8.x-2.0-rc1) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Menu item
sk: Položka menu

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Text color
sk: Farba textu

en: ago
sk: pred

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Header top
sk: Vrch hlavičky

en: Header bottom
sk: Spodok hlavičky

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Triptych first
sk: Prvý triptych

en: Triptych middle
sk: Stredný triptych

en: Triptych last
sk: Posledný triptych

en: Main background
sk: Hlavné pozadie

en: Sidebar background
sk: Pozadie postranného stĺpca

en: Footer background
sk: Pozadie päty

en: Title and slogan
sk: Nadpis a slogan

en: Footer first
sk: Prvá pätička

en: Footer second
sk: Druhá pätička

en: Footer third
sk: Tretia pätička

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
