OpenChurch Theme (8.x-2.0-rc4) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Menu item
ca: Element del menú

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Text color
ca: Color del text

en: ago
ca: fa

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Header top
ca: Capçalera superior

en: Header bottom
ca: Capçalera inferior

en: Slate
ca: Pissarra

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Triptych first
ca: Tríptic primer

en: Triptych middle
ca: Tríptic central

en: Triptych last
ca: Tríptic darrer

en: Main background
ca: Fons principal

en: Sidebar background
ca: Fons de la barra lateral

en: Footer background
ca: Fons del peu

en: Plum
ca: Pruna

en: Title and slogan
ca: Títol i eslògan

en: Firehouse
ca: Parc de bombers

en: Ice
ca: Gel

en: Footer first
ca: Primer peu

en: Footer second
ca: Segon peu

en: Footer third
ca: Tercer peu

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Footer fourth
ca: Quart peu

en: Site header
ca: Capçalera del lloc

en: Footer fifth
ca: Peu cinquè

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
