OpenChurch Theme (8.x-2.0-rc6) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Tabs
az: Tablar

en: Slate
az: Şifer

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
