OpenChurch Theme (8.x-2.0-rc6) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Menu item
da: Menupunkt

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Text color
da: Tekstfarve

en: ago
da: siden

en: Link color
da: Linkfarve

en: Tabs
da: Faner

en: Header top
da: Sidehovede top

en: Header bottom
da: Sidehovede bund

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar second
da: Anden sidebar

en: Triptych first
da: Triptykon første

en: Triptych middle
da: Triptykon midt

en: Triptych last
da: Triptykon sidste

en: Main background
da: Baggrund

en: Sidebar background
da: Sidebar baggrund

en: Footer background
da: Footer baggrund

en: Plum
da: Blommefarvet

en: Title and slogan
da: Titel og slogan

en: Firehouse
da: Brandstation

en: Ice
da: Is

en: Footer first
da: Sidefod først

en: Footer second
da: Sidefod anden

en: Footer third
da: Sidefod tredje

en: Primary menu
da: Primære menu

en: Footer fourth
da: Sidefod fjerde

en: Site header
da: Sidehovede

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
