OpenChurch Theme (8.x-2.0-rc6) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Menu item
eo: Menuero

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Header top
eo: Kaplinia supro

en: Header bottom
eo: Kaplinio subo
