OpenChurch Theme (8.x-2.0-rc6) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Menu item
et: Menüüelement

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Tabs
et: Sakid

en: Posted
et: Postitatud

en: Header top
et: Päise ülemine osa

en: Header bottom
et: Päise allosa

en: Slate
et: Paekivi hall

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Triptych first
et: Kolmiku esimene tulp

en: Triptych middle
et: Kolmiku keskmine tulp

en: Triptych last
et: Kolmiku viimane tulp

en: Main background
et: Peamine taust

en: Sidebar background
et: Külgriba taust

en: Footer background
et: Jaluse taust

en: Plum
et: Ploomililla

en: Title and slogan
et: Pealkiri ja hüüdlause

en: Firehouse
et: Tuletõrje

en: Ice
et: Jää

en: Footer first
et: Esimene jalus

en: Footer second
et: Teine jalus

en: Footer third
et: Kolmas jalus

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Footer fourth
et: Neljas jalus

en: Site header
et: Lehe päis

en: Footer fifth
et: Viies jalus

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
