OpenChurch Theme (8.x-2.0-rc6) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Menu item
km: ធាតុ​ម៉ឺនុយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Header top
km: កំពូល​បឋមកថា

en: Header bottom
km: បាត​បឋមកថា

en: Slate
km: បញ្ជី​ឈ្មោះ​បេក្ខជន​បោះឆ្នោត

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ

en: Triptych first
km: រូបភាព​លើ​បន្ទះ​បី​នៅ​ដំបូង

en: Triptych middle
km: រូបភាព​លើ​បន្ទះ​បី​នៅ​កណ្ដាល

en: Triptych last
km: រូបភាព​លើ​បន្ទះ​បី​នៅ​ចុងក្រោយ

en: Main background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​មេ

en: Sidebar background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​របារ​ចំហៀង

en: Footer background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​បាតកថា

en: Title and slogan
km: ចំណងជើង និង​ពាក្យស្លោក

en: Firehouse
km: ផ្ទះ​ភ្លើង

en: Ice
km: ទឹកកក
