OpenChurch Theme (8.x-2.0-rc6) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Menu item
vi: Mục liên kết

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Text color
vi: Màu chữ

en: ago
vi: trước

en: Link color
vi: Màu liên kết

en: Header top
vi: Đầu đề trên

en: Header bottom
vi: Đầu đề dưới

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai

en: Triptych first
vi: Triptych đầu tiên

en: Triptych middle
vi: Triptych giữa

en: Triptych last
vi: Triptych cuối

en: Main background
vi: Màu nền phần nội dung chính

en: Sidebar background
vi: Màu nền thanh bên

en: Footer background
vi: Màu nền phần chân

en: Title and slogan
vi: Tiêu đề và khẩu hiệu
