OpenChurch Theme (8.x-2.10) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Menu item
hr: Izbornička stavka

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Header top
hr: Vrh zaglavlje

en: Header bottom
hr: Dno zaglavlje

en: Main background
hr: Glavna pozadina

en: Sidebar background
hr: Pozadina stupca

en: Footer background
hr: Pozadina podnožja

en: Title and slogan
hr: Naziv i slogan
