Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Quantity
mn: Тоон

en: Tags
mn: Тагууд

en: View
mn: Харах

en: Email
mn: Имэйл

en: Year
mn: Жил

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: Color
mn: Өнгө

en: Guarani
mn: Гуарани
