Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Quantity
af: Aantal

en: Tags
af: Etikette

en: ERROR
af: FOUT

en: root
af: basis

en: View
af: Wys

en: Host
af: Masjien

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Color
af: Kleur

en: Manual
af: Handleiding

en: The message has been sent.
af: Die boodskap is gestuur.

en: Blue
af: Blou

en: Account
af: Rekening

en: Contribute
af: Dra by

en: host
af: masjien

en: Guarani
af: Guaraniaans
