Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Email
bn: ইমেইল

en: Year
bn: বছর

en: Host
bn: হোস্ট

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Month
bn: মাস

en: Day
bn: দিন

en: Color
bn: রং

en: Debug
bn: ডিবাগ

en: Account
bn: এ্যাকাউন্ট
