Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Tags
bs: Tagovi

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Year
bs: Godina

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Color
bs: Boja

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Query
bs: Upit

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: Account
bs: Korisnički račun

en: And
bs: I
