Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (48 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Quantity
cs: Množství

en: Tags
cs: Štítky

en: root
cs: kořen

en: Label
cs: Popisek

en: 15 Minutes
cs: 15 minut

en: View
cs: Zobrazit

en: Email
cs: E-mail

en: Year
cs: Rok

en: Host
cs: Hostitel

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Month
cs: Měsíc

en: Amount
cs: Částka

en: email
cs: e-mail

en: Payment
cs: Platba

en: Example
cs: Příklad

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Color
cs: Barvy

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Query
cs: Dotaz

en: Fixed
cs: Pevná

en: The message has been sent.
cs: Zpráva byla odeslána.

en: White
cs: Bílá

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: Debug
cs: Ladění

en: Subscription
cs: Přihláška

en: Blue
cs: Modrý

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Context
cs: Kontext

en: Account
cs: Účet

en: Or
cs: Nebo

en: Errors
cs: Chyby

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování

en: Credit card
cs: Platební karta

en: REJECTED
cs: ZAMÍTNUTO

en: host
cs: hostitel

en: And
cs: A

en: Payment Method
cs: Způsob platby

en: Warnings
cs: Varování

en: Bank Transfer
cs: Bankovní převod

en: Checked
cs: Zaškrtnuto

en: %name: may not be longer than @max characters.
cs: %name: nesmí být delší než @max znaků.
