Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: root
eo: radiko

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Year
eo: Jaro

en: Host
eo: Gastiganto

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: Color
eo: Koloro

en: The message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: Blue
eo: Blua

en: Account
eo: Konto

en: host
eo: gastiganto

en: Guarani
eo: Gvarania
