Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Quantity
ga: Méid

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Payment
ga: Íocaíocht

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá

en: Donate
ga: Deonaigh
